ایران رادیاتور

تعمیر انواع پکیج های دیواری ایران رادیاتور در سراسر ایران

برای تعمیر پکیج های خود، همین حالا با ما تماس بگیرید، ما با حوصله به سوالات شما پاسخ می دهیم و در نهایت با ارسال تیم مجرب خود در سریع ترین زمان ممکن، تعمیرات خود را به همراه ضمانت نامه معتبر ارائه می دهیم! در هرکجای تهران که هستید با ما تماس بگیرید!

تماس با دفتر مرکزی:

02186126215

02186126709

تماس مستقیم با کارشناس:

09197705297

تعمیر پکیج ایران رادیاتور با تهران سرویس

ایران رادیاتور، یکی از شرکت های تولید رادیاتور های آلومینیومی، پکیج شوفاژ و مشعل های خانگی است. فعالیت گسترده این برند در سال 1358 و در زمینه تولید انواع رادیاتور آغاز شد.

افراد زیادی از پکیج های ایران رادیاتور استفاده کرده و رضایت زیادی دارند. تعمیرکاران متخصص و مجرب تهران سرویس عیب یابی پکیج ایران رادیاتور را با دقت انجام داده و پس از شناسایی اختلالات تعمیر و رفع مشکل آن را انجام می دهند.

در هرکجای شهر ایران که هستید، می توانید از خدمات تهران سرویس بهره مند شوید!

 سرویس پکیج ایران رادیاتور را جدی بگیرید!

در سرویس دوره ای پکیج اختلالات احتمالی رفع می شود. اختلالات کوچک در صورت رفع نشدن، به مشکلات بزرگتری تبدیل شده و باید هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور را بسیار بیشتر بپردازید. تعمیرکاران پکیج تهران سرویس بعد از عیب یابی، به صرفه ترین روش تعمیر پکیج ایران رادیاتور را به کار می گیرند تا کمترین هزینه را داشته باشد.

اگر قطعه خراب پکیج شما تعمیر پذیر باشد، تعویض قطعه صورت نمی گیرد. مگر اینکه قطعه خراب پکیج قابل تعمیر نباشد و یا هزینه تعمیر آن برای شما مقرون به صرفه نباشد. پکیج همیشه در برابر گرما و آب قرار دارد. به همین علت، شدت استهلاک آن بالا است. برای پیشگیری از خراب شدن پکیج، به صورت دوره ای سرویس پکیج ایران رادیاتور را جدی بگیرید.

هزینه تعمیرات پکیج های ایران رادیاتور در نمایندگی تهران سرویس چقدر است؟

ممکن است منشأ خراب شدن پکیج ایران رادیاتور شما از قطعات مختلف پکیج باشد و از طرفی، هزینه رفع عیب و تعمیر قطعات پکیج هزینه ثابتی ندارد. به همین خاطر، باید عیب یابی پکیج ایران رادیاتور شما انجام گیرد تا هزینه  تعمیر را خدمت شما اعلام کنیم.

مهمترین خصیصه های نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور تهران سرویس

پیش از انتخاب نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور بهتر است به خصوصیات خدمات آن شرکت توجه کنید تا یک تکنسین حرفه ای برای تعمیر و رفع عیب پکیج خود انتخاب کنید. ویژگی های مثبت تهران سرویس به این شکل است:

 • بهترین هزینه تعمیر پكیج ایران رادیاتور
 • تضمین كیفیت خدمات
 • ارسال ماهرترین  تعمیر كاران پكیج
 • عیب یابی و تعمیر در كوتاه ترین زمان
 •  کامل ترین عیب یابی پكیج ایران رادیاتور
 • تعمیر همه مدل ها پكیج ایران رادیاتور

 تعمیر همه مدل های برند ایران رادیاتور را به ما بسپارید!

 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل l28ff
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل eco24ff
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff

نمایندگی تهران سرویس، خدمات خود را به سراسر کشور ارائه می کند

 کیفیت بی نظیر

اگر عیب یابی و تعمیر قطعات پکیج های ایران رادیاتور به صورت  توسط تعمیرکاران مجرب و ماهر انجام نشود، احتمال خرابی مجدد وجود دارد. تعمیرکاران پکیج متخصص، ماهر و مجرب تهران سرویس با دقت عمل بالا عیب یابی پکیج شما را انجام می دهند.

 کاملترین عیب یابی با دستگاه های بروز

با اهمیت ترین گام تعمیر پکیج،  عیب یابی  صحیح است. یکی از دلایل خراب شدن پکیج های گرمایشی تشخیص ندادن ایرادات کوچک است که به کم کم به مشکل و خرابی جدی تبدیل می شود.

 عیب یابی و تعمیر سریع در محل شما

تعمیرکاران نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کوتاه ترین زمان ممکن در محل شما حضور یافته و در حداقل زمان عیب یابی و تعمیر خراب شدن پکیج شما را انجام می دهند؛ و پس از رفع عیب و اختلالات پکیج، آن را به شما تحویل می دهند.

 

حرفه ای ترین نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور تهران

افراد همیشه برای اینکه خیالشان از کیفیت تعمیر راحت باشد، به دنبال مراکز حرفه ای می گردند. تهران سرویس به عنوان نمایندگی حرفه ای و نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران در خدمت شماست.

 خدماتی که در تهران سرویس برای پکیج های ایران رادیاتور انجام می شود:

 • تعمیر پمپ پکیج ایران رادیاتور همه مدل ها
 • تعمیر پمپ پکیج ایران رادیاتور
 • تعمیر روتور پمپ پکیج ایران رادیاتور
 • تنظیم پمپ پکیج ایران رادیاتور
 • سرویس پمپ پکیج ایران رادیاتور
 • هواگیری پمپ
 • تعمیر فلوسوئیچ
 • تعمیر فلومتر
 • تعمیر پرشر سوئیچ
 • تعمیر شیر سه راهه
 • تعمیر پرشر هوا
 • تعمیر جرقه زن
 • تعمیر روتور
 • تعمیر افت فشار
 • تعمیر شیر گاز
 • و…

خدمات نمایندگی پکیج های ایران رادیاتور تهران سرویس

تکنسین پکیج های ایران رادیاتور باید تجربه و تخصص تعمیر قطعات پکیج های ایران رادیاتور را داشته باشند. تعمیرکاران تهران سرویس با چند سال تجربه درزمینه تعمیر پکیج های ایران رادیاتور، خرابی های پکیج شما را رفع می کنند.

تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور

برد الکترونیک کنترل کننده عملکرد همه قطعات پکیج است. اگر برد عیب و مشکلی داشته باشد، مشکلاتی ایجاد خواهد شد. مثلا  خاموش نشدن پکیج ایران رادیاتور می تواند به علت وجود مشکلی در برد باشد. تعمیرکاران تهران سرویس تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور همه مدل های آن را انجام داده و پس از تست برد به شما تحویل می دهند.

تعمیر پمپ پکیج ایران رادیاتور

پمپ پکیج، قطعه حساس و گران پکیج هاست که گردش آب را انجام می دهد. قطعات پمپ پکیج به علت فرسودگی بالا، بیشتر خراب می شوند. در صورت خرابی پمپ پکیج، باید عیب یابی  توسط تعمیرکار مجرب صورت گیرد و در صورت قابل تعمیر بودن، آن را تعمیر کرد، وگرنه قطعه خراب تعویض می شود.

تعمیر فن پکیج ایران رادیاتور

فن پکیج تخلیه گازهای حاصل از احتراق را بر عهده دارند. خراب شدن فن پکیج خطرناک است. ما عیب یابی فن پکیج را انجام می دهیم. سپس از مشخص شدن خرابی فن، برای تعمیر آن اقدام می کنیم.

تعمیر مبدل پکیج ایران رادیاتور

مبدل پکیج حرارت را به جریان آب انتقال می دهد. به همین علت همیشه در معرض رسوبات آب و فرسودگی است. ازاین رو انجام سرویس مبدل پکیج به صورت دوره ای باید. تا با رسوب زدایی مبدل هم عملکرد آن بهبود یابد و هم از سوراخ شدن آن جلوگیری شود. تعمیرکاران با عیب یابی و شناسایی علائم خرابی مبدل پکیج، همه اختلالات آن را رفع می کنند.

با نمایندگی معتبر تعمیر پکیج های ایران رادیاتور در شمال، غرب، مرکز، شرق و جنوب تهران و کرج در خدمت شما هستیم.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران

اگر در پیِ خراب شدن پکیج به دنبال خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران می گردید، کار رو به تعمیرکاران پکیج حرفه ای پشتیبان تعمیر بسپارید. در سراسر محله های شرق تهران خدمات رسانی انجام می دهیم. مثل؛ نارمک، تهرانپارس، مجیدیه، وحیدیه، پیروزی، شمس آباد، نیروهوایی و…

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران

اگر ساکن محله های غرب تهران هستید؛ و دنبال خدمات حرفه ای تعمیر پکیج ایران رادیاتور غرب تهران می گردید، با اعزام تعمیرکاران در خدمت شما هستیم. خدمات رسانی در محله های؛ تهرانسر، طرشت، شهر زیبا، ستارخان، شهرک اکباتان، پونک، جنت آباد، حصارک، پردیس، پرند، کن و…

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران

برای دسترسی آسان، در محله های مرکز تهران نیز خدمات تعمیر انواع پکیج های ایران رادیاتور را انجام می دهیم. از جمله؛ یوسف آباد، عباس آباد، آرژانتین، زرتشت، سهروردی، طالقانی، جمهوری، آذربایجان، لاله زار و…

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران

برای خدمات رسانی به محله های شمال تهران، در کوتاه ترین زمان تعمیرکاران خود را به این محله های اعزام می کنیم. مثل محله های؛ تجریش، اقدسیه، زعفرانیه، شهرک غرب، محمودیه، سعادت آباد، داوودیه، کامرانیه، الهیه، فرمانیه، جردن، قیطریه، نیاوران، ظفر، ولنجک، فرشته، گاندی، دروس، فرحزاد، ازگل، باغ فردوس، آراج، دارآباد و…

تعمیر پکیج ایران رادیاتور جنوب تهران

خدمات حرفه ای تعمیر پکیج های دیواری ایران رادیاتور در جنوب تهران را با منصفانه ترین هزینه انجام می دهیم. ارائه خدمات در محله های؛ شوش، جوادیه، منیریه، خانی آباد نو، یافت آباد، مولوی، افسریه، بازار تهران، مشیریه، تعمیر پکیج ایران رادیاتور شهرری و…

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج

اگر ساکن کرج هستید، با درخواست شما سریعاً تعمیرکار تهران سرویس در محل شما برای عیب یابی و تعمیر پکیج شما حضور می یابد. همه خدمات حرفه ای پکیج های ایران رادیاتور را در محل شما انجام می دهیم.

Call Now Buttonتماس تلفنی با پشتیبان